Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Mega dinle

Yorum yap

Radyo Mega

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Mega dinle, 88.5 fm sizlere kesintisiz olarak 1993 yılından bu yana hizmet veren bir radyo istasyonudur. Radyo mega dinle Fatsa ilçe merkezli olarak Ordu ilinde yayın yapmaktadır. Yayın ilkesi olarak genelde Türkçe müzik alanında hem hareketli hem sow parçalar ağırlıklı olmak üzere sizlere kesintisiz  ve kaliteli bir yayın yapmaktadır.

Radyo Mega orduGün içerisindeki farklı canlı yayın ve programları ile yayınlarına renk katan radyo Mega (Fatsa) en güzel kaliteli yayın yapan deneyimli pesoneli ile hizmet vermektedir.

Radyo Mega Fatsa Frekansı

88.5 fm frekansından sizlere hizmet veren bir radyo istasyonudur. Fatsa mega fm canlı olarak internet üzerinden kesintisiz hizmet veren radyo mega 7/24 kesintisiz  dinleyebilirsiniz. Radyo online olarak mobil android iphone gibi cihazlardan uygulama olmadanrahatça dinlenmektedir. bu sayfamız mobil cihazlar ile tam uyumlu şekilde çaışmaktadır.

Radyo Mega Fatsa İletişim

Tel: (0452) 423 2855
Adres: M.K.P. Paşa Ata Cad. No 5 Fatsa Ordu

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

Şuanda Mevcut Uygulama Yok

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

Şuanda Mevcut Uygulama Yok

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv