Radyo Dinle Tv

Sakarya Mega Fm

Yorum yap

Radyo Mega Sakarya

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Mega dinle, Sakarya Adapazarı merkezli canlı yayın yapan radyo güçlü bir frekans ağı ile bitin ilçelere rahatlıka sesini duyurabilen bir radyo mega istasyonudur. Radyo Mega fm 102,2 fm frekansı ile Türkçe pop slow müzikler ile yayın yapmaktadır. Her ne kadar pop müzik ve slow müzik desekte  yayın saatlerinde Türkçe birçok müzik dlaında da yayın yapan bir radyo olarak Karma müzik anlayışı ile hizmet vermektedir.

Sakarya megafmProfesyonel çalışanları ile kurumsal yayın yapan radyo frekans ile bir milyon kişinin yaşadığı bir alana hakim olarak yayın yapmaktadır. Bu bilinç ile yayınlarındaki kaliteye profesyonelliğe önem veren radyo teknolojinin bütün nimetlerini kullanmakta internet üzerinden yayın yapmata ve ios ve android uygulamarı sayesinde Radyo mega fm i dinlemek isteyen herkese her şekilde ulaşmaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv İletişim