Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Net dinle

Yorum yap

Radyo Net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Net dinle, 98.9 fm frekansından sizlere Ordu merkezli canlı yayın yapan radyo  1995 yıından bu yana sizlere kesinitisiz olarak Türkçe yabancı hareketli müzik dinle alanında sizlere hizmet veren bir radyo istayonu olarak hizmet vermektedir. Radyoculuk alanında sevdiği işi yapan profesyonel bir kadro ile hizmet veren Radyo Net ekibi Ordu merkezli yayın yapmış olmasına karşılıl ulusal radyo kalitesinde  hizmet vermektedir.

Radyo Net FmRadyo bizim işimiz müzik ise aşkımız sloganı ile sizlere hizmet veren bir anlayışla en güzel müzikleri  Radyo Net  Ordu radyosunda bulabileceksiniz. En hit müzik anlayışı ve bu alanda sanatçıarı ve gündemdeki  gelişmeleri takipçilerine aktaran radyo Net en kaliteli hizmeti ile sizlere yayın yapmaktadır.

Radyo Net Frekansı

98.9 fm bandından Ordu merkezli Türkçe ve yabancı müzik alanında en hit sarkılar ile hizmet vermektedir. Online olarak http://www.radyonetordu.com adresinden ve buradan kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.

Radyo Net İletişim

Gsm     0 545 883 58 83
Tel     0 452 225 3 076
Tel     0 452 666 0 456
Fax     0 452 666 0 455
e-mail     info@radyonetordu.com
Adres     Yeni Mah. Bülbüldere Cad. No:1/E ORDU

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et


Radyo Net (1 Yorum)


  1. Mustafa türkmen dedi ki:

    98.9 Radio Net Ordu Bizim radyomuz isminde başka radyo yayını vermişsiniz ve orjinal logomuz bu değildir ivedi bir şekilde radyomuzu bu listteden kaldırınız aksi bir durumda avukatlarımız gereğini yapıcaktır.

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv