Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Örnek Radyo

Yorum yap
Benzer Radyolar

Radyo Örnek

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

1993 yılından bu yana sizlere kesintisiz olarak hizmet veren radyo Örnek fm dinle yayın kapasitesi olarakta çevre illere kadar sesini duyurmayı başarmış bir radyodur. Aydın Denizli gii komşu illerin birçok ilçesinden rahatlıkla dinleme imkanınız vardır. Muğla merkezli olarak 97.7 fm frekansından yayın yapan radyo pop, slow, halk müziği gibi alanlarda yayın yapan bir radyo istasyonudur.

radyo örnek fmRadyo Örnek fm halk ile iç içe  olarak onlardan biriymiş gibi  insanların sorunlarına sıkıntılarına bire bir uğraşan  bu sorunları programlarında paylaşan ilkeli saygılı bir yayın anlayışı ile hizmetini sürdüren bir radyodur. Tarafsızlık kimliği ile güven veren radyo yayın akışı içerisindeki karışık müzik  anlayışı ile her daldan sizlere en sevdiğiniz şarkılar  ile sizlerle birlikte olan bir radyodur.

Örnek Radyo Frekansı

Radyo Örnek 97.7 fm frekansından Muğla merkezli olarak yayın yapan radyo bir çok ilin ilçesinde de karasal olarak  sesini duyurmayı başarmış bir radyodur. internet üzerinden http://www.ornekradyo.com adresinden ve radyodinletv.com gibi radyo dinleme sitelerinden online olarak takip edebilirsiniz.

Radyo Örnek İletişim

Tel: 0 252 212 36 32
Fax: 0 252 214 33 67
SMS: Turkcell,Vodafone ve Avea hat kullanıcıları,
örnek yazıp boşluk bıraktıktan sonra mesajınızı yazıp 3834′e gönderebilirsiniz…

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv