Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Ravza Fm dinle

Yorum yap

Ravza fm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Radyo Ravza Dinle, Evrensel hak ve kültüre sahip olan radyo olan Ravza fm dinle internet üzerinden online olarak hizmet etmektedir. Dini İslami yönde yayın yapan radyo özellikle seçme seçkin ilahiler ile dinleyicilerine hizmet veren bir internet radyosudur. Radyo manevi değerlere önem veren bir radyodur. Radyo RavzaRadyo Ravza Fm islami değerleri en ön planda tutarak yayın yapmaktadır. Radyoyu internet üzerinden yenilenen orjinal sitesinden ve Ravza Fm linkini kullanara safada sorun varsa sayfayı yenileyerek dinleyebilirsiniz.

Ravza dinleyicileri çin sms ile istek parçalarını ve programlara katılım fırsatı için düşünülmüş olan bir hizmet sms ile radyoya mesaj gönderebiliyorsunuz. Ravza yaz boşluk bırak 3929`e İstek ve mesajınızı gönderin.

Ravza FM Uydu Frekansları

Frekans: 12729
Polarizasyon: Horizontal
SymbolRate: 30000
FEC: 5/6
Ravza yaz boşluk bırak 3929′e İstek ve mesajınızı gönderin.

Ravza FM Frekansları

Ravza Radyo internet üzerinden online yayın yapan bir radyodur. Herhangi bir fm frekansına sahip değildir. Onlline olarak bilgisayarlardan ve android iphone mobil cihazlarınızdan kesintisiz takip edebilirsiniz.

Ravza FM İletişim

Telefon: (0212) 416 8008
E-Posta: admin@ravzafm.com
Web Site: http://www.ravzafm.com
Adres: Merkez Efendi Mah G-42 Sok. No 13/1 Zeytinburnu- İstanbul

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv