Radyo Dinle Tv

Retro Türk dinle

Dinlemek için PLAY Tuşuna Basınız...
[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Retro Türk

Radyo Retro Türk dinle, Eski müzik şarkılar dediğimizde ilk aklımıza gelen radyo kanalları arasında yer alan Retro Türk sizlere en güzel nostalji müzikler dinleme imkanı sunmaktadır. Yılların eskitemediği radyo fm bandı olmadığı halde takipçilerinin büyük desteği ile sizlere unutulmaz güzellikteki müzikleri bulup bulup çıkartmakta sizlere eski zamanlarda sörf yaptırmaktadır.
Radyo RetrotürkRadyo Retrotürk fm  online olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermekte ve hizmet kalitesine önem vererek her geçen gün kendini geliştirmekte olan bir radyodur.

Retrotürk fm sizlere Türk müziklerinden yılların eskitemediği  klasik ve Türk sanat müziği ve unutulmaz olan her türde müzikleri paylaşmakta olan bir radyo istasyonudur.

Retro Türk  radyosu yayını gibi Uludağ fm de bir birinden güzel Türk sanat müziği parçaları ile sizlere hizmet veren bir radyo istasyonudur. Retrotürk hayranlarının hepsinin Uludağ fm radyosunda ilgiyle dinleyeceklerini düşünerek Radyo Uludağ dinlemenizi tavsiye ederiz.

Retro Türk İletişim

Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
Telefon: +90 212 368 62 00
Ulaşmak İçin: [email protected]
Reklam İçin: [email protected]

Retro Türk FM Frekansları

Radyo online olarak sizlere hizmet veren sadece internet üzerinde yayını bulunan bir radyodur. Herhangi bir fm frekansına sahip değildir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş