Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Retro Türk dinle

Dinlemek için PLAY Tuşuna Basınız...

Yorum yap
Benzer Radyolar

Radyo Retro Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Retro Türk dinle, Eski müzik şarkılar dediğimizde ilk aklımıza gelen radyo kanalları arasında yer alan Retro Türk sizlere en güzel nostalji müzikler dinleme imkanı sunmaktadır. Yılların eskitemediği radyo fm bandı olmadığı halde takipçilerinin büyük destği ile sizelere unutulmaz güzellikteki müzikleri bulup bulup çıkartmakta sizlere eski zamanlarda sörf yaptırmaktadır.
Radyo RetrotürkRadya Retrotürk fm  online olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermekte ve hizmet kalitesine önem vererek hergeçen gün kendini geliştirmekte olan bir radyodur.

Retrotürk fm sizlereTürk müziklerinden yılların eskitemediği  klasik ve türk sanat müziği ve unutulmaz olan her türde müzikleri paylaşmakta olan bir radyo istasyonudur.

Retro Türk  radyosu yayını gibi Uludağ fm de bir birinden güzel Türk sanat müziği parçaları ile sizlere hizmet veren bir radyo istasyonudur. Reto türk hayranlarının hepsinin Uludağ fm radyosunuda ilgiyle dinleyeceklerini düşüneek Radyo Uludağ dinlemenizi tavsiye ederiz.

Retro Türk İletişim

Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
Telefon: +90 212 368 62 00
Ulaşmak İçin: iletisim@karnaval.com
Reklam İçin: reklam@karnaval.com

Retro Türk FM Frekansları

Radyo online olarak sizlere hizmet veren sadece internet üzerinde yayını bulunan bir radyodur. Herhangi bir fm frekansına sahip değildir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv