Radyo Dinle Tv

Semerkand Fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Semerkand

Semerkand fm dinle, İstanbul’da 101.2 frekansı ile canlı yayın yapan İstanbul merkezli radyo kanallarındandır. Radyo Semerkand 2012 yılından önce Radyo On beş olarak bilinen ve bu isimle yayın yapan kanal daha sonra hızla değişime uğramış ve Semerkand ismiyle radyolar arasına katılmıştır.

Semerkand fm genel olarak dini yayın yapan ancak çok profesyonel şekilde çalışan Semerkand, dinleyenlerin en memnun kaldığı radyo kanallarındandır. Dolu dolu programları içerisinde İslamiyet’e dair aradığınız her şeyi bulabilmeniz mümkündür.

Yayın akışında; canlı haber, kıssadan hisse hikâyeler, radyo tiyatrosu, sohbetler, örnek hayatlardan anekdotlar içeren kanal oldukça beğeni toplar. İslami bilgiler edinirken kaliteli zaman geçirmek isterseniz Semerkand radyosunu dinleyebilirsiniz. Hem sıkılmadan dinleyebileceğiniz hem de birçok yeni bilgi edinebileceğiniz kanallardandır.

https://semerkandradyo.com.tr/

Etiketler: Dini Radyolar,
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Semerkand (1 Yorum)


  1. Sevim dedi ki:

    Seni çok seviyorum Engin seniiii çokk seviyorum
    Sakın üzülme tamam mı Rabbim bizi en kısa zamanda kavuşturcak inşşlh

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş