Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Sıla FM dinle

Yorum yap

Radyo Sıla

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 Oy, Ortalama: 4,80 out of 5)
Loading...

Radyo Sıla Dinle, Amasya merzifon merkezli mobil destekli online yayın yapmaktadır. 98.0 fm frekanslarından bölgeye canlı yayın yapan radyo sıla dinle kardeniz yöresine ait olan şarkılar ile yayın hayatını sürdürmektedir. Radyo sıla bir çok dj in kontrolünde yayın yapmaktadır. Herhangi bir istek parçanızı 3969 a  kısa mesaj ayarak isteyebilirsiniz. Sıla yazı p istediğiniz parçayı yazmanız yeterli olacaktır.Radyo sıla fm isterseniz mobil cihazlarınızdan ister bilgisayar ortamınıdan online olarak takip edebilirsiniz.

Sıla fm kültürel anlamda sinema, popüler video müzik videoları gibi   etkinlikleri takip etmekte ve dinleyicileri ile programlarında ve web sitesinde sizlerle paylaşmaktadır. İnternet üzierinden radyodinletv.com farkı ile de dinleyebilirsiniz.

Sıla fm

Sıla FM Frekansları

Karadeniz bölgesinde 98.0 ile karasal yayını dinleyebilirsiniz.

Radyo Sıla FM İletişim

Adres: Ulus cad, 94000 Merzifon, Amasya
Telefon: 0358 513 69 21

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et


Radyo Sıla (1 Yorum)


  1. Ayşe dedi ki:

    Çağatay abi kusura bakma okuldan anca geldim yeni açtım ama kısacası seni çok seviyorum canının @cagatay_akman_hayrani_ayse_38 im

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv