Radyo Dinle Tv

Radyo Trt dinle

 

 

Yorum yap

Radyo Trt

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Trt dinle, Trt bünyesinde ilk kurulan Ve Türkiye’de ilk kurulan canlı radyo olarak faliyet gösteren bir radyo istasyonudur. Devlet tarafından kurulmuş olan Trt fm radyosu  Türkiye’nin sesi Sloganı ile sizlere hizmet vermektedir. Türkiye içi yayınları kadar yurdışı yayınlarına da özen gösteren radyo 27 ayrı dilde yayın yaparak ülkemiz hakkında  doğru bilgiler ve tanıtımlar bilgiler sunmaktadır.

radyo trt dinleTrt fm radyosu dinleyicilerin görüşlerine düşüncelerine açık,  tarafsız hür bir yayın ilkesine sahiptir. Trt fm  cumhuriyet ilkelerine bağlı olarak hizmet vermektedir.
Radyo Türkiye genelinde bir yayın frekansına sahip olmata birlikte uydu frekans gücü ile Dünya’da en kuvvetli radylar arasında yer almaktadır. 1 mayıs 1964 yılında özel yasa ile kurulan radyo o günden bu zamana kadar kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Radyo Trt yayınlarını Ankara merkezli olarak yapsada bir çok ilden de bu yayın saatlerinde bağlanarak farklı merkezlerde yayınlarını sürdürmekte olan bir radyodur. Sanata kültüre önem veren radyo sizlere herzaman en kaliteli yayınlarını sürdürmeye devam edecektir.

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trt.trttelevizyon&hl=tr

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/tr/app/trt-televizyon/id509480866?l=tr&mt=8

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv