Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap

Radyo Tulu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Tulu indir, 104.5 fm frekansından Antalya’nın en çok dinlenen radyo kanallarından biri olan Radyo Tulu, radyo severlerin ilgisini çeken kanallardan bir tanesidir. Bugün her ne kadar radyo dinlenme oranları düşük gibi görünse de internet üzerinden radyo dinleyen kişiler azımsanamayacak kadar çoktur. Dolayısıyla radyo dinlemek istediğiniz zaman internete girerek Radyo Tulu’yu da keşfedebilirsiniz.

Radyo Tulu Yayın İçeriği

Radyo Tulu, Antalya yerel kanallarından biri olarak hizmet vermekte ve genel yayın içeriği ile şehirde en çok dinlenen kanallar arasında yer almaktadır. Antalya merkezli yayın yapan bu kanalda genel olarak dini içerikli yayınlar bulmak mümkündür.

Sohbetler, Kuran ziyafetleri, Dua vakti, Esma’ül Hüsna, Nasihatnameler gibi pek çok programa sahip olan kanal bunlar dışında Masal Bahçesi, Eskimeyen Ezgiler, Ummandan İnciler, Erenler Kervanı gibi programlara da yer vermektedir. Radyo Tulu bunlarla beraber ayrıca günlük haberleri öğrenebilmek için Sesli Gazete programıyla da gündemden haberler vermektedir. Yayın akışını takip ettiğinizde size de hitap eden pek çok program olduğunu görebilir, sıkı takipçilerden biri olarak Radyo Tulu’yu devamlı dinlemek isteyebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv