Radyo Dinle Tv

Türkçe Rap dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Türk Rap

Radyo Türk Rap dinle, müzik severler için yeni gelişen ve günden güne her yerde farkı bir ses çıkan Türk Rap dinleyicileri için kurulmuş ve tamamıyla Türk rap dalında müzikler yayınlayan bir radyodur. İnternet üzerinden yayın yapan radyo sizlere en güzel v bu alanda kurumsal ciddi bir yayın yapan bir radyodur.

Türk RapRadyo Türk Rap 201o yılından buy ana sizlere kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Türk rap dünyasına elinden gelen desteği veren radyo  yeni seslere ve  bu alanda ünlü olmuş kişileri sürekli olaraktan seslendirmekte ve gerektiğinde stüdyolarında konuk eden aktif bir radyo konumundadır.

Türk Rap fm sizlerin hazırlamış olduğu parçaları  radyoda çalmak için  şarkını gönder yayınlansın kısmı ile dikkat çekme ve yeni bu alanda çalışma yapanlara desteğini her zaman sürdürmektedir.

Türk Rap şarkılarını bi alternatiften çok direk oalrak bir alan olarak görülmesi konusunda çalışan güçlü bir ekip ile çalışan radyo tarafsız ve ilkeli bir yayın anlayışına sahiptir. İstanbul merkezli kurulan radyo Türkrap istek hattı ile irtibat hattı ile  dikkat çekmektedir. İnternet üzerinde Türk rap fm  ile de dinleme imkanınız bulunmaktadır.

Türk Rap FM Frekans

Türk Rap fm online oalrak yayın yapan bir radyodur. herhangi bir frekansa sahip değildir.

Türk Rap FM İletişim

Hakan Altuntaş ([email protected])
Aykut Zebek ([email protected])
Özkan Yılmaz ([email protected])
Alican Karagöz ([email protected])

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş