Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Türkçe Rap dinle

Yorum yap

Radyo Türk Rap

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Türk Rap dinle, müzik severler için yeni gelişen ve günden güne heryerde farkı bir ses çıkan Türk Rap dinleyicileri için kurulmuş ve tamamıyla Türk rap dalında müzikler yayınlayan bir radyodur. İnternet üzerinden yayın yapan radyo sizlere en güzel v bu alanda kurumsal ciddi bir yayın yapan bir radyodur.

Türk RapRadyo Türk Rap 201o yılından buy ana sizlere kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Türk rap dünyasına elinden gelen desteği veren radyo  yeni seslere ve  bu alanda ünlü olmuş kişileri süreki olaraktan seslendirmete ve gerektiğinde stüdyolarında konuk eden aktif bir radyo konumundadır.

Türk Rap fm sizlerin hazırlamış olduğu parçaları  radyoda çalmak için  şarkını gönder yayınlansın kısmı ile dikkat çekme ve yeni bu alanda çalışma yapanlara desteğini her zaman sürdürmektedir.

Türk Rap şarkılarını bi alternatiften çok direk oalrak bir alan olarak göülmesi konusunda çalışan güçlü bir ekip ile çalışan radyo tarafsız ve ilkeli bir yayın anlayışına sahiptir.İstanbul merkezli kurulan radyo Türkrap istek hatti ile irtibat hattı ile  dikkat çekmektedir.İnternet üzerinde Türk rap fm  ile de dinleme imkanınız bulunmaktadır.

Türk Rap FM Frekans

Türk Rap fm online oalrak yayın yapan bir radyodur.herhangi bir frekansa sahip değildir.

Türk Rap FM İletişim

Hakan Altuntaş (turkrapfm.net@hotmail.com)
Aykut Zebek (kisraiyan@turkrapfm.net)
Özkan Yılmaz (zatibednam@turkrapfm.net)
Alican Karagöz (alicankaragoz@turkrapfm.net)

 

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv