Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap

Radyo Van Dinle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Van Fm Dinle, Van’da kurulan ve çevre illerden de karasal yayınla dinlenebilen online Radyo Van 97.0 fm frekansından, canlı mobil uyumlu yayın hayatına bir süredir devam etmektedir. Bölgenin sevilen radyosu olan Radyo Van’da çoğunlukla arabesk, fantezi türünde müzik yayınlarına yer verilmektedir. Kanalda zaman zaman Türk halk müziği kategorisinden şarkıların yayını da yapılmaktadır. Hatta istek hattına gelen isteklere göre farklı formatta müzikleri de yayınlar. Radyo Van kesintisiz yayınıyla sevenlerine aralıksız müzik keyfi yaşatmaktadır.

Radyo Van Nasıl Dinlenir?

Radyo Van fm, Van’ın önde gelen radyolarından biridir. Frekans üzerinden çevre illerin bazılarından da dinlemek mümkündür. Radyo Van’ı karasal yayın üzerinden dinleyecekseniz; frekans ayarınızı 97.0 olarak ayarlamalısınız. Kanalı internet üzerinden kendi web sitesinden, canlı radyo dinleme sitelerinden ve mobil cihazlar için hazırlanmış radyo uygulamalarından dinlemeniz mümkündür.

Radyo Van Programlar

Radyo Van arabesk türde bir radyo olduğundan programları da çoğunlukla buna uygun şekildedir. Arabesk müziğin sevilen isimlerinin konuk olduğu sohbet programları, çoğunlukla yerli seslerin davet edildiği programlar, haber saati gibi çeşitli programları Radyo Van’da dinleyebilirsiniz.

radyo van fm
Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv