Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Vizyon Rock dinle

Yorum yap

Radyo Vizyon Rock

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Vizyon Rock dinle, severleri düşünerek yapılmış olan canlı radyo Ankara’da 93.0 fm frekanslarından karasal olarak sizlere yayın yapan Vizyon Rock bir radyo dinle istasyonudur. Vizyon Rock 1993 yılından bu yana rock severler için hizmet veren radyo Rock tarzı müziklerde denieyim ve profesyonellik anlamında dinleyicilerini tanıyıp onlara tam olarak hitap etmeyi başaran bir rock radyosudur.

vizyon fm dinleVizyon Rock Fm Kentin Sloganı ile başlamış daha sonra hemen formatını değiştirip Amerikan  ve yabancı müzik piyasasını yakından takip ederek  bu konuda kendini geliştirip konusunda uzmanlaşmış bir  kado ile sizlere hizmet vermektedir. Bu tarz müziklere yönelmesi ile sloganınıda Genç yaşayıp genç düşünenlerin radyosu olarak değiştirmiş bir radyodur.
Vizyon Rock cep uygulamaları ve bilgisayar başından online oalrakta rahar bir şekilde takip edebileceğiniz bir radyodur. Radyoyu radyodinletv kalitesi ile de takip edebilirsiniz.

Vizyon Rock Frekansı

Radyo vizyon 93.0 frekanslarından Ankara ve çevresinde yayın yapmaktadır. 93.0 frekanslarından dinleyebileceğiniz gibi internet üzerinden de online canlı olarak  7/24 saat kesintisiz olarak takip imkanı bulunmaktadır.

Vizyon Rock İletişim

Adres: ODTÜ Sitesi 1594 Sokak No: 42 Karakusunlar / Ankara
Telefon: 0312-285 93 93 / 285 90 80
Fax: 0312-285 67 89
Web : www..radyovizyon.com.tr
E-Mail: radyo@radyovizyon.com.tr

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

Şuanda Mevcut Uygulama Yok

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/tr/app/radyovizyon-mobil/id1231380855?l=tr&mt=8

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv