Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Vokal dinle

Yorum yap

Radyo Vokal

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Vokal Fm dinle, slow ve pop müzik dinle konusunda şuanda test yayınlarında olan radyo  kurumsal bir hizmet için hazırlık faliyetlerindedir. Canlı radyo Vokal Radyo 7 bünyesinde görünen Vokal radyo sizlere en güzel hizmeti vermek adına şuanda test yayınları yapmakta  slow müzik ve pop albümler de başarını test etme yolunda ilerlemektedir. Yakın zamanda adından çokça söz edileceğe benzeyen radyo uydu frekansından ve online olarak internet sitesi üzerinden yayınları bulunmaktadır. radyo vokalRadyo vokal e şimdiden web sitemizden  yer vererek radyoya bir nebze olsun katkıda bulunmaktayız ve  başarılı bir yayını için beklemekteyiz. Vokal fm i dileyenler  radyo Vokal linkinden de takip edebilirler.

Radyo vokal Frekansları

Radyo Vokal şuanda karasal yayını bulunmamaktadır. Vokal Fm online android iphone mobil cihazlardan takip edebilirsiniz.

Radyo vokal Uydu Frekansları

TÜRKSAT 2A
Frekans 11830 Mhz
Polarizasyon
Vertikal (Dikey)
Sembol 7200
Fec Rate 5/6

Radyo Vokal İletişim

Telefon ve Faks Tel: 0212 467 37 81 Fax: 0212 467 37 77
Yazışma Adresi Defterdar Mah.
Otakçılar Cad. No:78 Eyüp / İSTANBUL
E-Posta Adresi info@vokalradyo.com

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv