Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Voyage dinle

Yorum yap

Radyo Voyage

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Radio Voyage dinle, 2009 yılında yayın hayatına başlayan canlı radyo Dünya’nın Müziğine Yolculuk sloganı ile Voyage fm dinle yabancı müzik alanında alışa gelmişin dışında bir yabancı müzik tarzı olan Ambient, soundtarck, New age, world fon müzikleri tarzı müzikler ile yayın hayatına başlamış bir radyodur. 107.4 frekanslarından İstanbul’da yayın yapan radyo 2011 yılında yılın en iyi radyosu seçilmiştir.

Radyo farklı tarzdaki müzikleri ile gün içerisinde  nerde nasıl hangi ortamda olursanız olun  sizlerin rahatça dinleyebileceği siz işlerinizi yaparken sizi rahatsız etmeyecek dinlendirici müziklerden oluşan bir yayın ilkesine sahip  radyodur. Voyage fm New age  tarzı yeni akım müziğini daha çok yayınlarında dinleyicierine dinletmekte Kurumsal olarak hizmet veren bir radyodur.

Radyo VoyageDünya müziklerini bir araya toplayıp yayın yapan Radyo Voyage Klasik  müzik  dışında modern müzik  tarzı arasında farklı  denemeler ile sizlere en güzel  yayınlar yapmakta ve dinleyici kitlesi olarak günden güne artmaktadır.  Sitenin flash player ve sade tasarımı ile dinlenmesi kolay güzel bir web sitesine sahip Radyo voyage bu landa yayın yapan radyolara örnek bir radyo olmuş durumda yayın hayatına devam etmektedir. Radyo itunesten cep uygulamarından rahat bir şekilde dinlenmektedir. Alternatif bir radyo sitesi arayanlara Radyo voyage linkinden  de dinleme imkanı bulabilirler.

Radyo Voyage Frekans

İstanbul: 107.4
Bursa: 93.8
Türksat 2a / 3a üzerinden 11054 h 30000 frekansında.

Radyo Voyage İletişim

Telefon: (0212) 335 00 00
E-mail: voyage@ntv.com.tr

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.motiwe.voyage&hl=tr

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/us/app/radyovoyage/id551625565?ls=1&mt=8

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv