Radyo Dinle Tv

Radyo Yörem Dinle

Yorum yap

Radyo Yörem

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Yörem Dinle, Yörem fm 106.9 fm frekansından karasal canlı yayın yapan radyo kanallıdır. Yörem Fm Bursa’nın Karacabey ilçesi olan radyonun gerek Karacabey’de gerekse Bursa’nın genelinde birçok kişi tarafından dinlendiği bilinmektedir. Yerel radyo kanalı olmasına karşın kendini son derece ideal şekilde geliştiren Radyo Yörem tüm güncel şarkılara yer veren, hareketli ve oldukça popüler bir kanaldır.

Birbirinden farklı müziklere ev sahipliği yapan kanalın karma müzik listesi sunması herkes tarafından dinlenmesini sağlamaktadır. Yayın akışı içerisinde birçok kişinin tercih ettiği müzik türlerine de yer verdiği görülmektedir.

Radyo Yörem dinleyicilerinden biri olabilmeniz için radyo frekansını 106.9 olarak ayarlamanız gerekmektedir. Dilerseniz internet üzerinden de dinleyiciler arasına katılama şansı yakalayabilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv