Radyo Dinle Tv

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap

Radyo Zonguldak dinle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Zonguldak dinle, 98.7 fm frekansından kurulduğu şehrin ismini alan yerel canlı radyo Radyo Zonguldak fmdir. Yayın hayatına mobil uyumlu olarak bölgede devam etmektedir. Modern pop müzik türünde yayın yapan radyo Zonguldak, bölge halkı tarafından da çok sevilmektedir. Karasal yayınla bölge halkı tarafından dinlenebilen Radyo Zonguldak, web yayını sayesinde tüm dünyadan dinlenebilmektedir. Böylece memleket hasreti çeken yurtdışında yaşayan Zonguldaklılar da memleketlerinden haberler alarak müzik keyfi yaşayabilmektedir.

Radyo Zonguldak Nasıl Dinlenir?

Radyo Zonguldak dinlemek için bulunduğunuz konuma göre bir yol tercih etmelisiniz. Eğer Zonguldak ve civar illerdeyseniz; Radyo Zonguldak’ı karasal yayından dinleyebilirsiniz. Kanalı karasal yayından dinlemek için radyolarınızın frekansını 98.7‘ye ayarlamalısınız. Diğer konumlardan internet bağlantınız olması halinde web yayınına katılabilirsiniz. Radyo Zonguldak web yayınını, kanalın kendi sitesinde, radyo dinleme site ve uygulamalarından dinleyebilirsiniz.

Radyo Zonguldak Programlar

Radyo Zonguldak dinle, pop müzik yayınları dışında çeşitli, faydalı programlara da yer vermektedir. Bölgeden ve ülkeden haberler, DJ’lerin hazırlayıp sunduğu keyifli programlar, konukların davet edildiği sohbet programları kanalın yayın akışını zenginleştirmektedir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv