Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap

Raks FM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Raks FM dinle, 98.1 fm frekansından Kocaeli’nde canlı yayın yapmaktadır. Raks fm radyo mobil uyumlu online yayın desteği ile başlamış ve burada da yayınlarına devam etmektedir. Dinleyicilerine en iyi Türkçe müziği sunmayı hedefleyen Raks FM, yıllar boyu karasal yayın yaptıktan sonra web yayınına da başlamıştır. Kocaeli bölge halkının severek dinlediği Raks FM, çoğunlukla türkü ve halk müziği türünde müzikler yayınlasa da farklı türlerde müzik yayını da yapmaktadır. Hatta başta Karadeniz olmak üzere farklı bölgelerden yöresel türkülere de yer vermektedir.

Raks FM Nasıl Dinlenir?

Raks FM’i Kocaeli sınırları içinde ve yakınlarında karasal yayın üzerinden dinleyebilirsiniz. Bölge içindeyken 98.1 frekansına gittiğinizde Raks FM yayınına denk geleceksiniz. Bu bölge dışında radyo Raks FM’i dinlemek için web yayınını tercih etmelisiniz. Web yayını için canlı radyo sitelerini, Raks FM web sitesini, radyo uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

Raks FM Programlar

Raks FM’de yayınların büyük çoğunluğu müzikten oluşmaktadır. Zaman zaman bölgenin güçlü seslerinin konuk alındığı canlı yayınlar yapılmaktadır. Kanal reklam yayınına da genişçe yer vermektedir. Böylece bölgede işinde uzman birçok sektörün bilgisini alabilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv