Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Romantik Radyo dinle

Yorum yap
Benzer Radyolar

Romantik Radyo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Romantik Radyo dinle, Romantik radyo İzmir’de tercih edilen radyolar arasında yer alan Romantik yabancı aşk sevgi parçaları dinle radyodur. Canlı Romantik radyo 101. 0 fm frekanslarından İzmir’de karasal olarak hizmet etmektedir. Radyo yabancı müzik piyasasını iyi bir şekilde takip eden bir istasyondur.

101.0 fm romantik1993 yılında kurulan romantik fm kesnitisiz olarak  bizlere hizmet eden konusunda uzman bir kadroya sahip kurumsal bir yapıda hizmet veren radyodur. Sakin slow yabancı şarkılar ile insanarı rahatlatan dinleten bir yapıda yayın yapan Radyo romanik fm sizlere en iyi kalitede hizet vermektedir.

İnternet üzerinde web stesinde çok fazla etkinlik olmadan direk yayınını paylaşan radyoyu  bulunduğunuz sayfadanda rahat bir şekilde dinleyebilirsiniz. www.radyodinletv.com kalitesiyle iddalı sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışan bir ekip ile hizmet etmektedir. Aynı  tarz yayın yapan Romantik Türk radyosunuda takip edebilirsiniz.

Romantik Radyo Frekans

İzmir ve çevresinde 101.0 fm frekanslarından yayın yapmakta olan bir İzmir radyosudur. Android ve iphone cihazlarınızdan takip edebilirsiniz.

Romantik Radyo İletişim

Tel: 0 232 441 50 00
Fax: 0 232 446 42 22
info@romantikradyo.com.tr
Turkuvaz İzmir Gazete Dergi Basım Yayım A.Ş.
Gaziosmanpaşa Bulvarı No:5 Çankaya 35210

 

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv