Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap

Toros Line

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Toros Line Dinle, 96.0 fm Antalya şehir radyolarının içinde popüler ve köklü bir radyo olan Toros Line, 90’lı yılların başında canlı yayın hayatına başlamıştır. Antalya’da Kemer, Isparta, Side, Manavgat, Finike, Burdur, Korkuteli, Serik, Aksu bölgelerinde dinlenebilen bölgesel bir radyo olan Toros Line, KKTC’de de dinlenebilmektedir. Ciddi, kaliteli ve keyifli müzik anlayışını benimseyerek yayın hayatına devam eden Toros Line, 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır. Kanalda müzik yayınları yerli müzikten karışık türde tercih edilerek yapılmaktadır.

Toros Line Nasıl Dinlenir?

Toros Line’ı Antalya ve civarında frekans üzerinden dinlemek için radyo ayarlarınızı 96.0’a getirmelisiniz. Kanalın web sitesi üzerinden radyo yayınını tüm dünyadan dinleyebilirsiniz. İnternet bağlantısı olan cihazlardan Toros Line yayınlarını kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Bilgisayar, tablet ya da telefonlar Toros Line yayınlarını dinlemek için uygundur. Bazı mobil radyo uygulamalarından da Toros Line’ı kesintisiz dinleyebilirsiniz.

Toros Line Programlar

Kanalda müzik yayınları karışık türde yapıldığı için programlarda müzik türlerine göre ayrılmış olarak ilerlemektedir. Kanalın müzik, haber ve sohbet programlarını internet sitesinden takip ederek dinleyebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv