Radyo Dinle Tv

Vizyon Türk Radyo

Yorum yap

Vizyon Türk

Vizyon Türk dinle, Radyo arabesk fantazi ve özgün müzik alanında hizmet veren bir radyo dinle istasyonudur. Vizyon türk 106.6 fm frekansından karasal olarak İstanbul ve civarıda sesini duyuran bir radyodur. radyonun en büyük aktivitesi olarak  pogramlarında ünlü isimler ile canlı yayın show eğlenceler düzenlemektedirler. radyo sizlere  arabesk müzikleri Radyo vizyon türk farklı ile dinletmekte hoş güzel vakit geçirmenizi sağlamaktadır.

vizyonturkRadyo dinleyicileriyle birlikte sevgi saygı mutluluk içersinde  gün geçtikçe dinleyici kitlesini  düzgün bir şekilde geçirmekte olan bir radyodur. Vizyon Türk fm dinleyicilerinen büyük güç almakta büyük küçük dinleyici demeden herkesi kucaklayan bir anlayışla yaklaşmaktadır. tarafsızlık ilkesi ile yayınlarına dikkat eden Radyo Vizyontürk internet üzerinden bi çok radyo dinleme sitesinde yerini almış bir radyodur.

Vizyon Türk Frekansı

106.6 fm frekansından İstanbul’da  yayın yapan bir radyodur.

Vizyon Türk İletişim

Telefon:0212 580 52 52
0212 624 97 77
E-mail:[email protected]
Adres:Telsiz Mah. Birlik Cad. No:2 Kat:4 Küçükçekmece – İstanbul

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://play.google.com/store/apps/details?id=trex.tv.vizyonturktv.mobile&hl=en_US

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/us/app/vizyon-t%C3%BCrk-tv/id1343217103?mt=8

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv İletişim