Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Sitemiz üzerinden sağlanan herhangi bir radyo yayını yoktur!

Sitemizde, mp3, video klip gibi formatlar dahil içerik mevcut değildir. Ayrıca sitemiz üzerinden streaming de dahil on-line olarak yayın yapılmamaktadır.

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasının 71., 80. ve Ek 4. maddelerine uyduğumuzu taahhüt ederiz!

Radyo dinle sitesimiz Türkiye’de yayın yapan Ulusal, Bölgesel, İl ve İlçe radyolarının kullanıcıların daha kolay erişmesi için internet yayınlarının bir araya toplandığı bir sitedir.

Radyo dinle sitesinde yer alan radyoların yayın hakları, ve müzik dernekleri telif hakları adları geçen radyolara aittir.

Radyo Dinle sitesi adları geçen radyo yayınları üzerinde hiçbir hak iddaa edemez ve içeriğinde adı geçen radyolardan talep gelmesi durumunda yayınlarını listesinden kaldırabilir.

radyodinletv.com sitesinde yer alan radyoların yayınlarından doğacak rahatsızlıklardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

canlı online radyo dinle sitesimizde yer alan radyolardan herhangi bir listeleme ücreti talep edilmez.

radyodinletv.com sitesinde yer alan radyolar kullanıcı tercih ve talepleri doğrultusunda listelerimize eklenir.

radyodinletv.com sitesinde RTUK tarafından frekans tahsisi yapılmamış izinsiz radyolara yer verilmemekte tespit edilmesi halinde listelerimizden çıkartılmaktadır.Önerilen Radyolar

 

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv