Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yunus Fm

Yorum yap
Benzer Radyolar

Yunus Fm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Eskişehir radyoları arasından Eskişehir’in il özel radyo istasyonu olarak canlı yayın hayatına başlayan Radyo Yunus fm dinle 1991 yılından bu yana sizlere kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Radyo Yunus ismini frekansını değiştirmeden bu güne kadar yayın ilkerlerinden taviz vermeden hizmet sunmaktadır. Hedef kitlesi oalrak ilk başta öğrencileri ön planda tutmaktadır.

Yunus fm EskişehirRadyo Yunus bu gününe kadar bir çok kurum ve kuruluştan  ödüller almış ve Eskişehir’de en çok dinlene radyo olarak bilinmektedir. Radyo 1999 yılına kadar arabesk fantazi  türünde yayın yaparken 2000 li yıllara Türkçe pop ve slow tarzı müzikler ile hizmet sunmaya başlamıştır. Teknolojide en iyi şekilde kullanarak dinleyicilerine kalite programlar ve müzikler sunmakta olan Yunus fm her zaman en kaliteli hizmet vermeye devam edecektir.

Radyo Yunus Frekansı

94.0 fm frekansından hizmet veren bir radyo istasyonudur. İnternt üzerinden web  sitesinden ve bir çok radyo dinleme sitesinden sizlere hizmet veren bir radyo olarak heryeren takip edebilirsiniz.

Radyo Yunus İletişim

Tel     :     0 222 236 17 17
Fax     :     0 222 236 90 28
E-Mail     :     info@yunusfm.com.tr
Adres:  KOBİ Organize Sanayi Bölgesi 102.Cad. No:1 ESKİŞEHİR

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv