Radyo Dinle Tv

Numberone Fm dinle

 

 

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Numberone Fm

Numberone Fm dinle, 102.5 fm Frekansından Yabancı hit müzik konusunda uzmanlığını kanıtlamış ve alanında ilk gelen radyolar arasında canlı Number one sizlere İstanbul ve civarında 102.5 fm frekansından ve farklı illere farklı frekanslardan yayın yapan profesyonel kurumsal bir radyo istasyonudur. Number 1 radyosu En hit yabancı müzikler ile yayın yapmaktadır.

Radyo kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu top 20 top 40 yabancı müzik listesi ile sürekli takip edilmektedir. Yabancı müzik piyasasını iyi bir şekilde takip ederek eski ve yeni müziklerde sizlere en güzel müzikleri en güzel sıralama ile yayınlamaktadır. Number one fm ulusal olarak yayın yapan bir radyodur.

Radyo nr1 fm yayınlarındaki  müzikleri, müzik haberleri ve toplist 40 ile popülistesiniz sürekli canlı tutmakta sizlere müzik dünyasından en sıcak gelişmeleri de aktarmaktadır. Number1 dinlemek için cep uygulamaları internet sitesi, uydu frekansı ve karasal frekansı ile ulaşabileceğiniz kapsam bir radyodur. www.radyodinletv.com adresindeki radyo numberone fm linkiyle de aynı kalitede radyonun yayınlarını takip edebilirsiniz. Radyomuz Android ve iphone cihazlarınızdan rahatça dinleyebilirsiniz.

Numberone Fm  Frekans

İstanbul 102.4 Kayseri 99.7
İzmir 90.5 Eskişehir 102.5
Kocaeli 102.4 Bursa 102.4
Ankara 101.5 Bodrum 102.4
Kuşadası 101.7 Antalya 90.4
Sakarya (Adapazarı) 102.4 Marmaris 102.5
D-Smart Kanal 511 Tivibu Nr1 Tv kana 164

Numberone Fm UYDU

(14 milyon hane)
TURKSAT 3A (Batı Kapsama Alanı )
F: 11096, S.R: 30000, Pol: Dikey (vertical) Fec 5/6
Numberone Fm D-SMART: 114. kanal (1,5 milyon abone)
DİJİTAL KABLO TV: (350 bin abone)
TELEDÜNYA 161. kanal
TiViBU: 164. Kanal (1 milyon abone)
TURKCELL: MOBİL TV abonelerine cep telefonundan 24 saat canlı yayın.
VODAFONE: MOBİL TV abonelerine cep telefonundan 24 saat canlı yayın.
iPhone, iPod Touch ve iPad: Number One Tv Web uygulamasıyla

Numberone Fm İletişim

Yayın: [email protected]
Number One FM / Tv: [email protected]

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.numberone.radio1&hl=tr

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/tr/app/number-1/id1171453944?mt=8

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazNumberone Fm (4 Yorum)


 1. Burçin dedi ki:

  Merhabalar Denizli Kocabaş t tipinde yatan eşime Seslenmek istiyorum umarım bu yazdıklarım ona ulaşır ses olursunuz biz çok zor günlerin Üstesinden geldik bitanem seni çok özluyoruz çok seviyoruz seni iyi ki doğdun iyiki bizim hayatımızdasin inan ki kalbim hep seninle ömrümmmmm…

 2. Arzu dedi ki:

  Merhaba Maltepe kapalı cezaevi 1 nolu L tipi F 12 koğuşunda yatmakta olan eşim Cenap Doğan için Tuncay Tuncelden farkinda mısın şarkısını istiyorum. Gülüşlerim sana , sarılışlarım sana , bakışlarım sana , her şey sana , her şehir sana , her şiir sana , ağlayışlarım sana ,ölüşlerim sana , dokunamayışım sana , sarılamayışım sana , koklayamayaşım sana , bütün sokaklar sana , hayatım sana , ben sana aşığım . . Şimdi uzaklardasın bir hasret müziği mırıldanıyor rüzgarlar hep kulaklarıma ıssız kaldı kalp odalarım , her saniye her anımda , seni özlüyorum . . Herşeyim , yüreğim , hayat arkadaşım , her ne olursa olsun kalbimin seninle attığını bil , sensiz yaşamak ağır bir yük olsa da senin sevginle bunun üstesinden gelmeye çalışıyorum . Ben bu duyguları yaşarken seninde benimle birlikte bu duyguları yaşadığını biliyorum ne olursa olsun üzülme bu bizim ayrı kaldığımız sebeple dahi olsa , seni çok seviyorum canım eşim benim sakın umutsuzluga kapılma seni hep aynı aşkla sevicegimi bil ALLAHİN izniyle yine bir arada olucaz oğlumuzla seni bekliyor yolunu gözlüyoruz Tez zamanda kavusucağız inşallah Rabbim seni bize ordakileri de sevdiklerine kavuştursun güzel gözlümm dualarım sizinle kendine çok iyi bak ALLAH’IMA EMANETİMSİN . .

 3. Azize dedi ki:

  Aydın infaz e kapalı cezaevinde c13 olan eşim ahmet becerik için Tuncay Tuncelden farkinda mısın şarkısını istiyorum. Gülüşlerim sana , sarılışlarım sana , bakışlarım sana , her şey sana , her şehir sana , her şiir sana , ağlayışlarım sana ,ölüşlerim sana , dokunamayışım sana , sarılamayışım sana , koklayamayaşım sana , bütün sokaklar sana , hayatım sana , ben sana aşığım . . Şimdi uzaklardasın bir hasret müziği mırıldanıyor rüzgarlar hep kulaklarıma ıssız kaldı kalp odalarım , her saniye her anımda , seni özlüyorum . . Herşeyim , yüreğim , hayat arkadaşım , her ne olursa olsun kalbimin seninle attığını bil , sensiz yaşamak ağır bir yük olsa da senin sevginle bunun üstesinden gelmeye çalışıyorum . Ben bu duyguları yaşarken seninde benimle birlikte bu duyguları yaşadığını biliyorum ne olursa olsun üzülme bu bizim ayrı kaldığımız sebeple dahi olsa , seni çok seviyorum canım eşim benim sakın umutsuzluga kapılma seni hep aynı aşkla sevicegimi bil ALLAHİN izniyle yine bir arada olucaz oğlumuzla seni bekliyor yolunu gözlüyoruz Tez zamanda kavusucağız inşallah Rabbim seni bize ordakileri de sevdiklerine kavuştursun güzel gözlümm dualarım sen bizim herseyimizsin unutma

 4. FK dedi ki:

  Iyi yayinlar benden uzaklarda olan kardeşim çocukluğum Gökhan Gökmen’e ve sevgilim Selim Ayverdi icin Ahmet Kaya’dan Geçmiyor Günler adli parçayı çalarsanız sevinirim yakında yeniden yan yana olacaz günler günler yakin aslan parcalari sizi seviyorumm

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş