Radyo Dinle Tv

Özel FM dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Özel FM

Radyo Özel FM 103.2 fm dinle frekanslarından İstanbul ve çevresinden dini içerikli yayın ilkesine sahip olan bir canlı radyo istasyonudur. Radyo özel online ve karasal olarak yayın yapmaktadır. Doğru tarafsız ve dürüst bir yayın ilkesine sahip olan radyo  gerçek Müslümanların yapması gerekenleri dini inanışın tam anlamıyla mantığı ve günlük hayattaki uygulamasını sizlere sunulan bir radyo istasyonudur.

Özlem FmÖzel fm yayınlarında ağırlıklı olarak dinleyicilerini İslami yönde bilgilendirme üzerine kurulmuş bu  inanışını hedef haline getirerek yayınlarını sunan bir İslami radyo olarak bilinmektedir. online olarak radyodinletv.com adresindeki kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. Radyoyu Online olarak ister iphone ister android işletim sistemli telefonlarınız olsun rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Bir yolculuk ki;
Allah (cc)’ın ol emriyle hayat bulanın (Hz. Adem) varisi olarak binlerce yıl sonrasında da aynı istikamette gitmenin endişesini taşımak…

Özel FM Radyo İletişim

Tel: (0216) 611 01 23 – 24
Faks: (0216) 611 04 64
E-mail: [email protected]
Ihlamurkuyu Mah. Alemdağ Cad. Adalet sok. No:11 Ümraniye / İstanbul/ Türkiye

Özel FM Radyo Frekans

Özel Fm İstanbul’da 103.2 fm frekansından karasal olarak  takip edebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş