Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Özel FM dinle

Yorum yap

Özel FM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Radyo Özel FM 103.2 fm dinle frekanslarından İstanbul ve çevresinden dini içerikli yayın ilkesine sahip olan bir canlı radyo istasyonudur. Radyo özel online ve karasal olarak yayın yapmaktadır. Doğru tarafsız ve dürüst bir yayın ilkesine sahip olan radyo  gerçek müslümanların yapması gerekenleri dini inanışın tam anlamıyla mantığı ve günlük hayattaki uygulamasını sizlere sunuan bir radyo istasyonudur.

Özlem FmÖzel fm yayınlarında ağırlıklı olarak dinleyicilerini İslami yönde bilgilendirme üzerine kurulmuş bu  inanışını hedef haline getirerek yayınlarını sunan bir islami radyo oalrak bilinmektedir. online olarak radyodinletv.com adresindek kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. Radyoyu Online olarak ister iphone ister android işletim sistemli telefonlarınız olsun rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Bir yolculuk ki;
Allah (cc)’ın ol emriyle hayat bulanın (Hz. Adem) varisi olarak binlerce yıl sonrasında da aynı istikamette gitmenin endişesini taşımak…

Özel FM Radyo İletişim

Tel: (0216) 611 01 23 – 24
Faks: (0216) 611 04 64
E-mail: ozelfm@ozelfm.net
Ihlamurkuyu Mah. Alemdağ Cad. Adalet sok. No:11 Ümraniye / İstanbul/ Türkiye

Özel FM Radyo Frekans

İstanbul’da 103.2 fm frekansından karasal olarak  takip edebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv