Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo 7 Nostalji dinle

Yorum yap

Radyo 7 Nostalji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo 7 Nostalji dinle, Radyo internet üzerinde Radyo 7 dinle bünyesinde hizmet veren ve yayın ilkesi olarak nostalji müzikler ile yayın yapan online mobil canlı internet radyosudur. Radyo profesyonel bir çalışan ekibine sahip olmasıyla beraber kısa sürede takipçisini arttırmış ve nostalji müzik konusunda başarı yakaşamış bir radyo olarak hizmet vermektedir.

radyo 7 fmRadyo 7 Nostalji fm  geçmş yıllarda popüler olan müzikler tekrar canlandırmakta dinleyicilerine sunmaktadır. Geçmişte sevilen  fakat akla gelmeyen müzikleri tek tek çıkartmakta ve yeni nesile ve duymayan  kişilere dinleme imkanı sunmakta olan bir radyodur. Radyo 7 nostaljiyi interet üzerinden kesintisiz kendi sitesinden ve radyodinletv.com adresinden takip edebilirsiniz.

 

Radyo 7 Nostalji İletişim

Telefon: 0212 437 84 84
Faks 0212 437 85 82
Rezervasyon Faks: 0212 437 85 81
E-Posta: mepa@mepa.com.tr
Adres: Otakçılar Cad. No:78 34030 Eyüp / İstanbul

Radyo 7 Nostalji FM Frekansları

Herhangi bir FM frekansına sahip değildir. Online olarak hizmet veren bir radyo istasyonudur. Online olarak bilgisayarlarınızdan android ios mobil cihazlarınızdan kolaylıkla dinleyebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv