Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap
Benzer Radyolar

Radyo Demokrat FM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Demokrat FM dinle, Zonguldak Ereğli’de kurulmuş ve yayın yapan yerel radyolardan bir tanesidir. Radyo Demokrat FM’i diğer radyolardan ayıran özelliği Türkçe olan her türden şarkıya yayınlarında yer veriyor olmasıdır. Demokrat FM, 1993 yılında kurulmuş ve çeşitli yayın politikası sayesinde her yaştan insanın sevgisini kazanmıştır. Demokrat FM, karasal yayın frekansında neredeyse tüm Karadeniz ve Marmara bölgesinde dinlenebilmektedir. .

Demokrat FM Nasıl Dinlenir?

Demokrat FM karasal yayını diğer birçok radyo kanalına göre daha geniş kapsamda dinlenebilmektedir. Demokrat FM’i dinleyebilmek için anten sistemi olan radyolarınızı ve telefonlarınızı 92.4 frekansına ayarlamanız gerekmektedir. Radyo Demokrat FM, karasal yayınıyla tüm bölgeye açıldıktan sonra web yayınıyla da dünyaya açılmıştır. Kanalın web sitesinden, canlı radyo dinleme sitelerinden Demokrat FM dinleyebilirsiniz. Zonguldak Ereğli web radyoyu dinleyebilmek için kesintisiz ve kaliteli internet bağlantınız olmasına dikkat etmelisiniz.

Demokrat FM Programlar

Demokrat FM’de sürekli müzik yayınları dışında keyif veren sanat, kültür ve sağlık programlarına, haber bültenlerine, müzik haberlerine yer verilmektedir. Kanalda kişisel gelişiminize, genel kültürünüze katkı sağlayacak birçok programdan faydalanabilirsiniz.

Demokrat Fm Ereğli
Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv