Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Express dinle

Yorum yap

Express Fm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Express Fm dinle, Arabesk ve fantazi türü müzik severlerin vazgeçemediği radyolar arasında yer alan genelde karasal olarak Konya ve çevresinde dinlenen radyo istasyonu Express Fm 95.4 fm frekansında yayın yapmakta olan bir radyo istasyonudur. 1999 yılından bu yana sizlere hizmet veren radyo  dinleyicilerin hangi saatlerde hangi  tür müziklerini dinleyeceğini iyi düşünerek ayarlanmış yayın akışı ile profesyenel yayın ekibi ile sizlere  en iyi hizmeti sunma yolunda ilerleyen bir radyo istasyonudur.

Express fm 95.4Özel programları ve  gündemden haber saatleri ile dinleyicilerin bilgilendirmekte  olan Express radyo en güzel arabesk tarzındaki müzikleri hem internet hem uygulama ve karasal frekansı  aracılığı ile sizlere sunan bir radyodur.

Radyo Express Frekansları

Konya 95.4  fm frekansından karasal band ile yayın yapan bir radyodur. Ayrıca online dinleme imkanınız bulunmaktadır.

Radyo Express   İletişim

Telefon: 0332 238 60 20 (pbx)
Fax: 0332 238 60 23
E-Posta: reklamlar@radyoexpress.com.tr
Adres: Feritpaşa Mah. Kerkük Cad. Malazgirt Sk. Sema İş Mrk. Kat:5 No: 504
Selçuklu / KONYA

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et


Express Fm (2 Yorum)


  1. Esmer ziya dedi ki:

    İyi akşamlar Konya dan esmer ziya çiçekten tüm dogancılara gizem karadan sen yanlış yaptın çalarsanız….

  2. Recep demirci dedi ki:

    Öncelikle tüm radyo express ailesine hayırlı ramazanlar diliyorum. Ben sabah saatlerinde halk müziği oyun havaları programının koyu takipçisiyim. Bu programı hazırlayan arkadaşımızıda canı gönülden tebrik ederim. Öyle bir parça çaldı ki bu sabah internetin altını üstüne getirdim yinede bulamadım.”evlerinin önü bulgur sekisi” parça buydu, kimin seslendirdiğini öğrenebilir miyim diye sormak istiyorum. Şimdiden teşekkürler iyi yayınlar.

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv