Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Moda dinle

Yorum yap

Radyo Moda

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 1,00 out of 5)
Loading...

Radyo Moda fm dinle, 96.8 fm frekasından dini canlı yayın ve mobil online yayınları ile hizmet vermektedir. Moda fm ilahilerin kaynağını bulmuş gibi hissedeceğiniz radyoda en son moda ilahi müzikleri dinleyeceksiniz. İstanbul da 96.8 fm frekansında ve 8 ilde farklı frekanslardan yayın yapan radyo müzik sektöründeki modayı tutaraktan sizlere en iyi güncel pop müzikleri dinletmektedir.

Radyo moda2006 yılında kurulmuş olan radyo Moda ulusal olarak yayın yapan bir radyo istasyonudur. Radyoya kısa mesaj ile mesaj gönderebilir istek şarkıları isteyebilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak için moda yazıp boşluk bırakıp mesajınızı yazıp 3004  mesaj gönderebilirsiniz.
Sem yayıncılık tarafından 2012 yılında devir alınana radyo aynı kalite ve profesyonelliğini bozmadan sizlere hizmet vermektedir. İnternet üzerinden Radyo moda fm üzerinden de kesintisiz olarak yayınlarını rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Radyo moda Frekansı

İstanbul 96.8 – Malatya 90.3 – Erzurum 95.0 – Konya 99.8 – Antalya 99.7 – Diyarbakır 92.7 – Kayseri 92.0

Radyoyu online olarak mobil android ios gibi işletim sistemlerinde uygulama gerektirmeden dinleyebilirsiniz.

Radyo Moda İletişim

Telefon: 0212 413 54 15
kadir@radyomoda.com adresine mail atın.
Adres: Doğan TV Center Bağcılar / İstanbul

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv