Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap
Benzer Radyolar

Radyo Oksijen

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Oksijen Radyo Dinle, Yozgat’ta kurulmuş ve yayın hayatına hala Yozgat’ta devam yerel bir radyo kanalıdır. Oksijen fm profesyonel radyo istasyonunuz sloganıyla yayın yapan Oksijen Radyo, yayın programında pop müzik ağırlıklı çalışmaktadır. Oksijen FM karasal yayınından sonra web yayınına da başlamıştır. Günümüzde hemen her radyonun web yayını da bulunmaktadır.

Oksijen Radyo Nasıl Dinlenir?

Oksijen Radyo’yu Yozgat ve civarındaki illerden dinleyecek olan karasal yayını tercih edebilirler. Karasal yayında kanala ulaşmak için frekans ayarını 90.7‘ye yapmanız gerekmektedir. Karasal yayın dinleyemeyeceğiniz bir konumdaysanız; kanalın internet yayınını dinleyebilirsiniz. İnternet bağlantısı olan cihazlarınızdan Oksijen Radyo sitesine girerek canlı yayını başlatabilirsiniz. İlaveten internette var olan canlı radyo dinleme sitelerinden birine girerek de Oksijen Radyo’yu dinleyebilirsiniz.

Oksijen Radyo Programları

Oksijen Radyo yayın akışının büyük çoğunluğunda pop müzik yayını yapmaktadır. Kanalın aktif bir istek hattı olmadığından istek saatlerine uygun bir program yer almamaktadır. Oksijen FM‘ de zaman zaman konukların ağırlandığı sohbetli, keyifli yayınlar yapılmaktadır. Oksijen FM yayınlarına 24 saat, kesintisiz devam etmektedir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv