Radyo Dinle Tv

Radyo Seyr dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Seyir

Seyr fm 102.2 frekansı ve internet üzerinde hizmet veren İstanbul merkezli bir dini radyodur. Radyo Seyr dinle İslami yolculukta Müslümanların güzel bir seyr içinde olma yolunda elinden geleni yapan bir radyodur. Yüreğinizin Sesi sloganı ile hizmet veren radyo kurumsal bir hizmet  verme yolunda ilerlemektedir.

Seyr Fm 102.2Ünlü hocalar ile dini sohbet programları ile ses getiren Seyr fm Cevat akşit hoca ile  sohbetler vermektedir. Radyo seyr‘de en dikkat çeken özelliği sohbet programlarını ismi duyulmuş sağlam hocalar ile  gerçekleştirmesidir. Radyo doğruluk dürüst tarafsız bir yayın ilkesi ile hiç kimseyi incitmeden kırmadan Toplumun değer yargılarına saygı duyarak  tarafsız bir yayın yapmaktadır. Radyo Seyr fm i internet üzerinden takip etmek için radyo dinleme sitesi olan canlidinlefm.com adresinden  Radyo Seyr fm  linkini kullanarak ulaşabilirsiniz. dini radyolar arasına Türkiye genelinde yayın yapan radyo Akra fm de takip edebilirsiniz.

Radyo Seyr FM  Frekans

102.2 fm frekanslarından İstanbul’da karasal yayın yapmaktadır.

Radyo Seyr FM İletişim

e-Posta: [email protected]
Telefon: (212) 635 83 95
Belgegeçer: (212) 531 48 04
Bilgi: SMS: SEYR yazıp bir boşluk bırakarak mesajınızı 3969’a gönderebilirsiniz.
Kariye Mah. Uçbeyi Sok. No:7/2
Fatih İstanbul Türkiye

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş