Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap

Şafak Radyo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Şafak Radyo, Kayseri’de kurulmuş ve 100.5 fm frekansından canlı yayın hayatına hala Kayseri’de devam eden yerel bir radyodur. Mobil ortamda dinlenen radyo çok zengin bir yayın akışına sahip çocuklara uygun yayınlar bile yapmaktadır. Kanalda çoğunlukla dini içerikli yayınlar yapılmaktadır. Şafak Radyo’nun karasal yayınları sadece kurulduğu bölge ile sınırlıdır.

Şafak Radyo Nasıl Dinlenir?

Şafak Radyo’nun kendi web sitesinde canlı yayın bölümü yer almaktadır. İnternet bağlantısı olanlar web siteye girerek radyoyu dinleyebilir. İlaveten internet bağlantılı cihazlardan farklı canlı radyo sitelerinden de Şafak Radyo dinleyebilirsiniz. Telefonlar ve tabletler için hazırlanmış mobil radyo uygulamaları ile radyo kanalını dinlemeniz mümkün. İnternet ile dinleyeceğiniz radyo yayınlarında kotanızdan gideceğiniz unutmamalısınız. Karasal yayın için radyonun frekansı 100.5’e ayarlanmalıdır.

Şafak Radyo Programları

Radyo Şafak kanalında ilahiler, Sizin Seçtikleriniz, Ezgi Şiir, Meal, İrfan Meclisi, Altın Öğütler, Sağlık Sırları, Türkü Özgün, Gönül Aleminden, Yakamozlu Saatler, İslam’ın Temelleri, Rahmet  Pınarı, Çocuk Saati, Yarışmatik, Kervan, Hayat ve İslam, Gençlerle Baş başa, İnsan ve Sağlık gibi çeşitli kategorilerde programlar yayınlanmaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv