Radyo Dinle Tv

Çayeli Fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Çayeli FM

Radyo Çayeli FM dinle, Rize’nin yerel radyo kanallarından birisi olup internet tabanlı canlı yayın yapmaktadır. Çayeli FM Rize’nin Çayeli’nden yayın yapan ve ilçenin adını alan kanal Türkiye ve dünyanın her yerinden takip edilebilmektedir.

Çayeli’nde en çok dinlenen kanallardan birisi olan radyo, bölgenin sesi olmayı amaçlamaktadır. Radyo Çayeli FM Karadeniz bölgesine ait güncel haberleri paylaşarak dinleyicileri bilgilendirmeyi hedefleyen radyoda yöresel türkülere yer verilmektedir.

Karadeniz insanının enerjik yapısına uyum sağlayan Çayeli FM, zaman zaman duygusal şarkılara da yer vermektedir. 24 saat boyunca kesintisiz yayın yapan kanalda bölgeye dair haberler de anlatılmaktadır. Güncel hava durumu, şehirdeki etkinlikler, bölgenin sorunları gibi konulara değinen Çayeli FM aynı zamanda istek şarkılara da yer vermektedir.

 

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş