Radyo Dinle Tv

Fırat Radyo Elazığ Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Fırat Radyo Elazığ

Fırat Radyo Dinle, Elazığ’ın yerel radyolarından birisi olup 89.2 MHz frekansından canlı yayın yapmaktadır. Radyo Fırat 2007 yılında kurulan radyo yayın yaptığı ilk günden itibaren çizgisini bozmamış ve yalnızca Elazığ’dan değil Türkiye’nin pek çok farklı ilinden de dinlenmektedir.

Fırat Üniversitesi tarafından kurulan ve rektörlüğün desteği ile yayın hayatına devam eden kanalda iletişim fakültesindeki öğrenciler yayın yapmaktadır. Bu sayede kendilerini geliştiren öğrenciler kanalda oldukça kaliteli programlar yapmaktadır.

Fırat Radyo’da yayınlanan farklı türde pek çok program bulunmaktadır. Gündeme dair konuların işlendiği programların yanı sıra teknoloji, ekonomi, kültür sanat gibi konuların işlendiği programlar da mevcuttur. Programlar arasında daha çok popüler şarkılar çalınmakla beraber hemen her tarzda parça çalma listelerinde kendisine yer bulmaktadır.
http://radyo.firat.edu.tr/

 

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş