Radyo Dinle Tv

Radyo Metro 90'lar Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Metro 90’lar Fm

Metro 90’lar dinle, Karnaval radyoları arasında yer alan Metro 90’lar İstanbul şehrinde kurulan internet üzerinden yayın yapan radyo kanalıdır. İnternet üzerinden yayın yaptığı için frekansı bulunmaz ancak internete bağlı olduğunuz her an dilediğiniz gibi bağlantı sağlayabilirsiniz. Metro 90’lar dinleyicilerinden biri olmak isterseniz bir dakikanızı ayırmanız yeterli olabilir. Sonrasında zahmetsiz şekilde müzik listesine ulaşabilirsiniz.

90’lı yılların yabancı müziklerine yer veren kanalda tek bir alanda hizmet verilmez. Müzik türlerinin pek çoğunu bulabilir, kendi tarzınızda olan tüm müzikleri dinleyebilirsiniz. Son derece modern şekillenmiş olan tasarımıyla hemen dinlemeye başlayabilir, kanalın içeriği hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Metro 90’lar yayın akışında size hitap eden birçok program ve müzik içeriği bir arada olacaktır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş