Radyo Dinle Tv

PowerTürk Akustik Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

PowerTürk Akustik

PowerTürk Akustik, internet üzerinden yayılan ulusal bir radyodur. Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan gurbetçilerin de severek dinlediği kanal Power FM’in alt kuruluşlarından birisidir.

PowerTürk Akustik’in kuruluşu çok eskilere dayanmasa da Power FM, Türk radyoculuğunda önemli bir yere sahiptir. Power Türk tecrübesinden yararlanarak yayın yapan PowerTürk Akustik de bu sayede yayınlarını oldukça kaliteli şekilde sürdürebilmektedir.

Akustik müzik sevenlere hitap eden kanalda yerli ve yabancı şarkıların akustik versiyonları çalınmaktadır. Bu sayede her zaman dinleyip sevdiğiniz şarkılara farklı bir bakış açısı ile yaklaşma şansı bulursunuz. Üstelik PowerTürk Akustik yalnızca müzik yayını yapmamaktadır. Haftanın farklı günlerinde ünlü isimleri konuk almakta ve dinleyicileri ile buluşturmaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş