Radyo Dinle Tv

Radyo Flash Giresun Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Flash Giresun

Radyo Flash dinle, Karadeniz Bölgesi’nin ilk özel radyo kanalı olmasıyla meşhurdur. Flash Fm 106.0 frekansından Karadeniz Bölgesi’ni temsil eden ve bir o kadar da köklü olan bu kanal ilk kez 1992 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 1992 yılından bu yana binlerce kişi tarafından dinlenmekte ve dinleyicilerinden her zaman olumlu dönütler almaktadır.

Giresun merkezli olan Radyo Flash, civarda yaşayan kişiler için ideal bir yayın akışına sahiptir. Radyo kanalını dinlemek istediğinizde frekansını ayarlayıp cep telefonundan ya da bilgisayardan da dinleyebilmeniz mümkün olmaktadır. 106.0 frekansı üzerinden hizmet veren kanal, 24 saat boyunca dinlenmektedir.

Radyo Flash radyo kanalı ağırlıklı olarak Türkçe pop ve halk müziği içermektedir. Bunun dışında kanalda sanat müziği ve arabesk de dinleyebilmek mümkündür.
Web sitesi: https://www.radyoflash.com.tr/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş