Radyo Dinle Tv

Radyo Piramit Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Piramit

Radyo Piramit Dinle, 103.0 fm frekansından Kocaeli civarında dinlenen en eski radyo kanallarından biri olarak bilinmektedir. Piramit fm karasal radyo yayınlarının yanı sıra internet üzerinden de dinlenen kanalın ülkenin dört bir yanından dinleyici kitlesine sahip olduğu dikkatlerden kaçmamaktadır.

İlk kez 1993 yılında hizmet vermeye başlayan Radyo piramit, henüz radyoculuk tam anlamıyla gelişmemişken bu işe başlamış ve o günden sonra civarın en sevilen kanalı olarak anılmıştır. Bugün radyo dinlemek isteyenler için akla gelen ilk kanallardan biri olarak bilinmektedir.

Radyo Piramit Yayın İçeriği

Radyo Piramit kanalını karasal bağlantıyla ya da internet üzerinden dinleyebilme şansınız bulunmaktadır. Bunun için kullanabileceğiniz frekans ise 103.0 olarak bilinmektedir. Buradan yola çıkarak dilediğiniz gibi yayın akışını takip edebilir, size hitap eden programlarda yerinizi alabilirsiniz.

Genel olarak arabesk fantezi müzik türünde yayın yapan kanalın bu alanda gerçekten güzel müzikler dinlettiğinden emin olabilirsiniz. Birbirinden güzel şarkılarla gününüze eşlik edecek olan Kocaleli radyo Piramit, arabesk müziğin gelmiş geçmiş en değerli parçalarına yer vermektedir. Bu açıdan oldukça değerli bir kanal olduğunu söylemek mümkündür.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş