Radyo Dinle Tv

Romantik Türk dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Romantik Türk

Romantik Türk dinle, 103.4 fm frekansından İzmir’de yayın yapan slow müzik dinlemek isteyen herkesin takip ettiği, en çok dinlenen slow dinle radyolar arasında yer almaktadır. Radyonun isminden de anlaşılacağı gibi romantik aşk sevgi  üzerine  kurulmuş slow müzik yayınları yapan bir radyo istasyonudur. Romantik Türk göstermiş olduğu başarı sayesinde sadece İzmir’den değil Türkiye çapında  dinleyici kitlesine ulaşmış bir radyodur.

Romantik türkRomantiktürk radyosu internet üzerinden bir çok kesim tarafından sürekli olarak beğeni ile dinlenmektedir. Bu başarısını yayın ilkesindeki sorumluluk duygusuna profesyonel yayın ilkelerine sahip çıktığı için  başarıyı yakalamış bir radyodur. Romantik Türk 2005 yılından bu yana hizmet vermekte olan bir radyodur. İlk olarak polat fm ismi ile yayın hayatına başlamış daha sonrasında şuandaki  isimi olan Romantik Türk fm olarka devam etmektedir.

Radyo sadece romantik parçalar ile değil  popüler slow müzik ve nostaljik müzikleri de çok güzel bir şekilde harmanlayıp dinleyicilerine  beklentilerinin fazlasını vermekte ve bu başarısı dinleyici sayısını fazlalaştırmaktadır. İnternet üzerinde bir çok radyo dinle sitesinde ilk sıralarda yer alan romantik türk  adresinden de kesintisiz orjinal yayınını takip edebilirsiniz.

Slow müzik dinlemek isteyenler için en doğru adres olan Slow radyo romantiktürk fm kesintisiz kendi çizgisinden çıkmadan sizlere hizmet veren romantik bir radyodur. Radyo romantik Türk android iphone(ios) işletim sistemlerinden rahatlıkla dinlenmektedir.

RADYO ROMANTİK TÜRK İLETİŞİM

Telefon    :    0232 461 62 72
0232 435 85 77
Faks    :    0232 461 68 25
Adres    :    1583 / 2 Sok. No: 6 / C B-Blok Kat: 2 D: 8 Manavkuyu-İZMİR

Romantik Türk Frekansı

103.4 fm İzmir den karasal olarak dinleyeceğiniz güzel bir romantik ve popüler yayın yapan bir radyodur.

Websitesi: http://www.romantikturk.com.tr/

Radyo Romantik Türk Twitter Sayfası : https://twitter.com/romantikturk

Facebook Romantik Türk Sayfası : https://www.facebook.com/romantikturk

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş