Radyo Dinle Tv

Radyo Seçil Fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Seçil FM Manisa

Seçil FM Dinle, Manisa’nın en sevilen yerel radyolarından olan Seçil FM 91.0 Mhz frekansından yayın yapmaktadır. 24 saat boyunca kesintisiz yayın yapan kanal yalnızca Manisa merkezden değil Manisa’nın diğer ilçelerinden dinlenebilmektedir.

Bölgenin en çok dinlenen kanallarından olan Seçil FM, ağırlıklı olarak yerli pop müzik parçalarını çalmaktadır. En yeni hit şarkıların yanı sıra geçmişten günümüze gelen ezgilerde sık sık çakma listelerinde yer almaktadır.

Pop müzik sevenlerin sıklıkla tercih ettiği kanallardan olan Seçil FM farklı yaştan kitlelere hitap etmektedir. Dinleyicilerine sundukları kaliteli şarkılarda ön plana çıkan radyo yayın ilkelerine de uygun hareket etmektedir. Tecrübeli bir ekibe ve üst düzey teknolojik aletlere sahip olan radyo, yıllardan beri çizgisinden ödün vermemektedir.

http://www.radyosecil.com/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş