Edirne Radyoları Dinle - Canlı Edirne Radyoları - Radyo Dinle Tv
Radyo Dinle Tv

Edirne Radyoları

Edirne radyoları dinle, Edirne Radyoları Edirne ili ve ilçesindeki bütün radyoları mobil ile canlı online dinle yaparak ve Edirne radyolarının frekansları iletişim adreslerini bulabilirsiniz.

Önerilen Radyolar

 

Edirne Radyoları dinle

Edirne Radyoları dinle, Edirne, radyonun sıklıkla dinlendiği şehirlerden biri olarak bilinmektedir. Türkiye’nin en batı şehirlerinden biri olan Edirne’de hem yerli hem de yabacı radyo kanallarının takibi sıkı yapılmaktadır. Kişi, Edirne’de ikamet ederken Türkiye kanalları gibi dünya kanallarını da rahat şekilde bulabilmektedir. Edirne radyoları dinle kanalları istenildiği şekilde bulmak ve özellikle yerel radyoları düzenli şekilde takip etmek isteyen kişiler derli toplu sunan adreslerden de yararlanabilmektedir.

Edirne Radyo Frekansları

Edirne’nin de diğer tüm illerde olduğu gibi kendine özgü radyo kanalları bulunmaktadır. Bu kanallar bilhassa yöreye özgü bilgileri edinebilmek açısından çok faydalı olmaktadır. Edirne radyoları arasından en çok tercih edilen 88.5 ile Keşan FM olarak bilinmektedir. Keşan FM dışında karışık müzik listesi ile her türden müziğe yer veren Radyo Mola da sıklıkla dinlenmektedir.

Müzik tarzı pop olanlar için Radyo Su 92.2 frekansı ile Edirne’de hizmet veren radyo kanalıdır. Bu kanalla birlikte aynı türde Radyo Ak kanalını da tercih edebilirsiniz. Radyo Ak 92.7 ile hizmet vermektedir. Ayrıca Radyo 22 de karışık müzik türünde sıkla dinlenen Edirne radyolarından bir tanesidir. Edirne şehrinde yayın yapan bütün radyoların yani Edirne radyo frekansları iletişim adres ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Edirne Radyo Frekansları

Keşan FM 88.5 PopRadyo 22 91.5Radyo Su 92.2
Radyo Ak 92.7Radyo Mola 94.0 

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv