Radyo Dinle Tv

Radyo Su dinle

B
[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Edirne Radyo Su

Edirne radyo Su dinle, 92.2 fm dinle frekansından 1994 yılından bu yana sizlere kesintisiz olarak yayın yapan radyo canlı yayın ilkesi olarak Türkçe pop müzikler ile yayın yapsa dahi Türk sanat müziği, halk müziği gibi alanlarda zaman zaman zaman şarkılar dinletmekte olan bir radyo istasyonudur. Yayınlarında haber gündemlerine önem vermekte dinleyicilerini  bilgilendirmekte olan bir radyodur.

Radyo su 92.2Edirne Ajans Medya Grubu Bünyesine geçen Radyo SU A.Ş.  2010 yılında radyoyu devralmış ve bu alanda radyoculuk hizmeti bi kurumsal bir yapıya çevirmiştir. Haber ajansı ve reklam ajansları ile bir bir bağlantılı olarak çalışan Radyo su fm sizlere en güzel yayınları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Radyo Su Frekansı

92.2 fm bandından Edirne’de hizmet veren radyo Su İnternet üzerinden Dünya’ya sesini duyuran her yerde dinlenen bir radyo olma özelliği sayesinde he ryere sesini duyurmaktadır.

Radyo Su iletişim

Radyo Su Radyo ve Televizyon Basın ve Yayın Reklamcılık Org.A.ş.
Abdurrahman Mah. Demir iş merkezi No: 75 – AYŞEKADIN – EDİRNE
TEL: 0284 225 00 25 – FAX: 0214 24 04
[email protected]
İzleyici Temsilcisi
A.Nilay Engin

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazEdirne Radyo Su (3 Yorum)


  1. Nefesss dedi ki:

    Atakan kizilcik icin yelkovani calarmisiniz

  2. Nefesss dedi ki:

    Atakan kizilcik icin gulten ablasindan ve nefesinden tugce kandemir yelkovan

  3. M.Doğan ARDA dedi ki:

    Su Radyo idarecileri istanbuldan Edirneye yerleştim amatör radyo dinliyicisim radyonuzun yayınını,yöresel müzik seçimizi beğendimi belirtmek isterim çalışmanızda başarılar dilerim 3/04 /2023 tarihinde saat 15.15te yayınladığınız yabancı bir müziğin içeriğini kime ait olduğunun bilgisini paylaşırsanız çok sevinirim zannedersem bulgar kökenli idi teşekkürler takipçinizim bundan böyle

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş