Radyo Dinle Tv

Radyo Sorgun FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Sorgun FM

Radyo Sorgun FM dinle, Yozgat’ta kurulan mobil uyumlu radyo kanalı isminden de anlaşıldığı gibi 92.5 fm frekansından Sorgun ilçesinde canlı yayın hayatına devam etmektedir. Biz sizi el aleme reklam ederiz sloganıyla yayınlarına devam eden radyo kanalında farklı türde birçok müzik türü yayınlanmaktadır. Çoğunlukla arabesk, fantezi türünde yayın yapılırken pop müzik, slow müzik, Türk halk müziği ve Türk sanat müziği gibi çeşitli yayınlara da denk gelebilirsiniz.

Sorgun FM Nasıl Dinlenir?

Sorgun FM bölgesinde karasal yayınla dinlenebilmektedir. Sorgun FM’i frekans üzerinden sadece Yozgat ve ilçelerinde dinleyebilirsiniz. Sorgun FM’i dinlemek için frekans ayarınızı 92.5‘e yapmalısınız. Konumunuz sebebiyle karasal yayını dinleyemiyorsanız; radyo kanalını internetten dinleyebilirsiniz. Bilgisayar ya da telefonlardan radyo kanalının web sitesine girerek ya da canlı radyo sitelerinden birini tercih ederek Sorgun FM dinleyebilirsiniz. Telefonlardan radyoyu dinlemek için bu yöntemlere ek olarak telefon sisteminize uygun mobil uygulamayı indirerek de radyoyu dinleyebilirsiniz.

Sorgun FM Programlar

Radyo Sorgun FM‘de çoğunlukla arabesk türde müzik yayını yapılırken programda yer alan istek hattı saatlerinde karmaşık müzik yayınları da yapılmaktadır. Kanalda bölgeden haberlerin verildiği, DJ ile sohbet tadındaki programları da dinleyebilirsiniz.

Sorgun fm Android Uygulaması
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sorgun.fm&hl=tr&gl=US

Sorgun Fm
Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş