Radyo Dinle Tv

Süper FM Yozgat dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Süper FM Yozgat

Süper FM Yozgat dinle, Yozgat ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve slow pop yöresel ve halk müziğini dinle güzel bir şekilde harmanlandığı bir radyo arıyorsanız Yozgat süper fm den vazgeçemeyeceksiniz. Yozgat Süper fm radyosu 96.7 fm frekansından sizlere  kesintisiz olarak hitap eden bir radyodur.

Yozgat Süper Fm1995 yılından bu yana  Yozgat ve çevresinde  varlığını sürdüren radyo  İç Anadolu bölgesinde en çok dinlenen 10 radyo arasına girmeyi başarmış bir kurumsal radyodur. radyo hem yayınladığı müzikler ile hem de yapmış olduğu program ve haberler ile sürekli olarak radyo dinleyicisini  takip te tutmakta olan bir radyodur. Radyo Yozgat süper fm internetten canlı radyo dinleme siteleri aracılığı ile dinleyebileceğiniz bir ip hizmeti sunmaktadır. radyodinletv.com adresi kalitesi ile sizlere  yüksek kalitesi sunmaktadır.
Yozgat Süper FM SMS: Telefonunuzun mesajlar bölümünden yeni mesaj kısmına,
mesajınızın başına 66 yazıp bir boşluk bırakıp 3834’e yollayabilirsiniz.
Radyonun kendi web sitesi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yozgat Süper FM Frekansı

Yozgat  FM 96.7 frekansından karasal olarak yayın yapmakta olan bölgesel bir radyo istasyonudur. Bu radyoyu kendi sitesinden ve bulunduğunuz sayfadan sürekli olarak kesintisiz olarak canlı online olarak dinleyebilirsiniz. Radyo hakkında yorum yazabilir dinlemek istediğiniz şarkılar için istekte bulunabilirsiniz. Yozgat süper fm i takip etmek için facebook ve twitter sayfalarında  abone olabilirsiniz.  https://tr-tr.facebook.com/yozgatsuperradyo

Yozgat Süper FM  İletişim

Yozgat Süper FM’e ulaşmak için;
Telefon: (0354) 217 07 75 – (0354) 212 97 97
Web: https://www.yozgatfm.com.tr/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazSüper FM Yozgat (1 Yorum)


  1. Osman gencer dedi ki:

    Avusturyadan selam olsun tum eş dost ve yozgatlima yazgata

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş