Süper FM Yozgat Dinle - Süper 96.7 Fm Canlı Yayını
Radyo Dinle Tv

Süper FM Yozgat

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Süper FM Yozgat

Süper FM Yozgat dinle, Yozgat ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve slow pop yöresel ve halk müziğini dinle güzel bir şekilde harmanlandığı bir radyo arıyorsanız Yozgat süper fm den vazgeçemiyeceksiniz. Yozgat Süper fm radyosu 96.7 fm frekansından sizlere  kesintisiz olarak hitap eden bir radyodur.

Yozgat Süper Fm1995 yılından bu yana  yozgat ve çevresinde  varlıgını sürdüren radyo  İç anadolu bölgesinde en çok dinlenen 10 radyo arasına girmeyi başarmış bir kurumsal radyodur. radyo hem yayınladığı müzikler ile hemde yapmış olduğu progra ve haberler ile sürekli olarak radyo dinleyicisini  takip te tutmakta olan bir radyodur. Radyo Yozgat süper fm internetten canlı radyo dinleme siteleri aracılıgı ile dinleyebileceğiniz bir ip hizmeti sunmaktadır. radyodinletv.com adresi kalitesi ile sizlere  yükses kalitesi sunmaktadır.
Yozgat Süper FM SMS: Telefonunuzun mesajlar bölümünden yeni mesaj kısmına,
mesajınızın başına 66 yazıp bir boşluk bırakıp 3834’e yollayabilirsiniz.
Radyonun kendi web sitesi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yozgat Süper FM Frekansı

Yozgat  FM 96.7 frekansından karasal olarak yayın yapmakta olan bölgesel bir radyo istasyonudur.bu radyoyu kendi sitesinden ve bulunduğnuz sayfadan sürekli olarak kesintisiz olarak canlı online olarak dinleyebilirsiniz. Radyo hakkında yorum yazabilir dinilemek istediğiniz şarkılar için istekte bulunabilirsiniz. Yozgat süper fm  i takip etmek için facebook ve twitter sayfalarınada  abone olabilirsiniz.  https://tr-tr.facebook.com/yozgatsuperradyo

Yozgat Süper FM  İletişim

Yozgat Süper FM’e ulaşmak için;
Telefon: (0354) 217 07 75 – (0354) 212 97 97

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv